Předplatitel časopisu Slovenský RYBÁR (slevový program)

OKfish.cz a časopis Slovenský RYBÁR Vám přináší možnost nakupovat se slevou až 11 %!
Stačí si předplatit (mít zaplacenou) TIŠTĚNOU verzi (případně verzi KOMPLET) Slovenského RYBÁRA na jeden rok a automaticky získáváte slevu až do výšky 11 % na nákup rybářských potřeb.

Jak uplatnit slevu?

Pro uplatnění slevy je potřeba v prvním kroku košíku zakliknout položku "jsem předplatitel časopisu Slovenský RYBÁR a chci uplatnit až 11% slevu na tento nákup" . Viz. obrázek níže. Ako si uplatniť predplatiteľskú zľavu

Následně bude vypočítána suma po slevě. Existují dvě možnosti:

  • v případě neověřeného předplatitele (zejména při první objednávce v daném slevovém programu) se budou zobrazovat 2 ceny k úhradě: 1. cena před slevou, 2. cena po slevě, která bude vyfakturována v případe úspěšného ověření předplatitele,
  • v případě ověřeného předplatitele (zejména při první objednávce, kdy budete ověřen jako předplatitel) se bude zobrazovat již jen 1 cena - po slevě až do termínu ukončení předplatného.

POZOR! Fakturační údaje musí být totožné s jménem a adresou předplatitele časopisu Slovenský RYBÁR!

Předplatit si časopis Slovenský RYBÁR od 29,90 Kč.

Aktuální vydání časopisu Slovenský RYBÁR.

Aktuálne vydanie magazínu Slovenský RYBÁR
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.