Vlasec AWA'S Ion Power R-Missile Fluo

Vlasec AWA'S Ion Power R-Missile Fluo

Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 17343
Výrobce/značka: AWA’S
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Vlasec AWA'S Ion Power R-Missile Fluo, popis

Vnitřně strukturální barvený reflexně oranžový vlasec s vynikajícími nahadzovacími vlastnostmi - ideální na lov ve velkých vzdálenostech. Několikaměsíční praktické testy prokázaly, že díky své mimořádné odolnosti proti oděru je vynikající i při lovu na feeder a pro přívlač. Zde navíc oceníte i jeho barvu, která vám pomůže dokonale sledovat chod nástrahy a úniky zdolávané ryby. R-Missile je testován v souladu s mezinárodní normou ISO.

Balení 600m.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.