Dumbel boilies NIKL Attract Hookers

Dumbel boilies NIKL Attract Hookers

Cena od 169 Kč
Na tento produkt si můžete uplatnit maximálně 15% slevu.
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Dumbel boilies NIKL Attract Hookers, popis

Attract Hookers Karel Nikl - jsou rychle rozpustné nástrahy moderního válcovitého tvaru (dumbell).

Skvělé nástrahy pro situace, kdy chcete docílit záběry v pokud možno nejkratším čase.

Attract Hookers obsahují podstatně vyšší dávku atraktorů a navíc je základní mix upraven tak, aby se rychleji rozpouštěl a nástraha tak uvolňovala do svého okolí atraktory ještě rychleji. Máte po práci jen pár hodin čas na krátkou vycházku k vodě a chcete dosáhnout okamžité reakce ryb, abyste maximálně využili těch pár chvil, co se vám podařilo si vyhradit na ryby?

Tak potom Attract Hookers jsou pro Vás ta správná nástraha. Po vhození do vody se z nich začínají okamžitě uvolňovat aromatické látky a výrazně zvyšují tak Vaše šance na rychlý záběr.

Nabízíme je ve tvaru válečků - dumbells, které jsou často výrazně účinnější než klasické kulaté nástrahy. Zejména na přechytaných revírech. Perfektní jak pro krátkodobý lov, tak závodní chytání.

Balení 150 g.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.