Boilie MIKBAITS Fanatica

Boilie MIKBAITS Fanatica

Cena od 474 Kč
Na tento produkt si můžete uplatnit maximálně 12% slevu.
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Boilie MIKBAITS Fanatica, popis

Zcela nová fanatici Koi je boilie, se kterým se rozhodně nebudete nudit. Jedná se o velmi specifickou celoročně použitelnou příchuť, která má základ v rybině, ale najdete v ní i ovocné a kořeněné podtóny. Je určena především pro lov trofejních kaprů, avšak zároveň přináší spousty záběrů. Při testování bořila vše, co jí stálo v cestě. Na slovenský svazových vodách přinesla spousty ryb přes 20kg. Mnoho z těch, kteří jí měli možnost otestovat, si na ní ulovilo životní rybu.

Fanatici Koi nyní k dostání ve zcela nových 900g sáčcích, dále v 2,5 kg a 10kg hranatých vědrech.
Jen co jsme doladili finální verzi a pustili ji mezi spolupracovníky a stálých zákazníků, začaly se dít věci, které lze nejlépe popsat slovy: fanatici Koi, šlape jako stroj!

Fanatica Oliheň & Black pepper & Asa
Toto boilies je velký hit, nachytali už množství velkých ryb a mnohým rybářům umožnilo zdolat svůj osobní rekord. Nepůsobí tak rychle jako BIGSAT, ale čím déle na něj chytáte tím je účinnější a naplno ukáže svou sílu.

Fanatica Losos & Ráček & Asa
Když jsem zkusil k lososu přidat Racine esenci, která se používá v Odyssey XXX, začalo to šlapat jako hodinky. Byl jsem mile překvapen nejen v tom, jak rychle toto boilies chytá, ale i velikostí lovených ryb. Úspěšně jsme ho odzkoušeli na Orlíku, Labe, Kráľovy atd ..

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.