Boilie MIKBAITS Spiceman

Boilie MIKBAITS Spiceman

5,0 (5x)
Cena od 366 Kč
Na tento produkt si můžete uplatnit maximálně 12% slevu.
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
5x
počet hodnocení: 5 počet recenzí: 0

Boilie MIKBAITS Spiceman, popis

SPICEMAN má celkem unikátní složení, které je značně odlišné od celkové většiny jiných boilie. Je postaven na rybích moučce a kořeněných atraktor, použili jsme v něm i několik málo známých přísad, navíc jsme si některé nechali vyrobit přímo pro tento mix.

Vývoj díky tomu trval 3 roky, ale pokud pečlivě sledujete naše stránky, určitě je vám jasné, že to stálo za to. Počet a velikost úlovků, co se nám podařilo při jeho testování nachytat, jsou docela úžasné, překračující všechna očekávání.

SPICEMAN vyniká v tom, že přináší mnoho záběrů, ale zároveň přitahuje trofejní kapry jako magnet. Je účinný po celý rok včetně zimy, funguje i s minimem návnady. A jak jsme k našemu velkému překvapení během testů zjistili, je to určitě bomba při chytání amurů.

Přijít k vodě se špičkovými nástrahami, které nepotřebují žádnou péči, jsou vždy čerstvé a připravené na lov i těch největších ryb. MIKBAITS Vám nabízí ručně vyráběné trvanlivé boilies, které vás přesvědčilo, přesvědčuje a vždy přesvědčovat bude ...

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.