Boilie NIKL Criticals

Boilie NIKL Criticals

5,0 (1x)
Cena od 231 Kč
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
1x
počet hodnocení: 1 počet recenzí: 0

Boilie NIKL Criticals, popis

Pokud máme vyzvednout, co nám za minulou sezónu dopomohlo ke všem úspěchům ať už závodním nebo ostatním, tak je to tento produkt.

Tyto kriticky vyvážené nástrahy Vám umožní efektivnější prezentaci nástrahy a funkčnost návazce na všech typech dna. Díky své neutrální váze se snadno vznášejí nad dnem a negují tak váhu háčku, díky čemuž je jejich použití nesmírně úspěšné.

Criticals jsou koncipovány tak, že po nahození mohou plavat ale po nějaké době do sebe nasají vodu a snadno klesnou na dno a tím pádem se stanou kriticky vyváženou nástrahou.

Tento produkt doporučujeme vyzkoušet!

Balení 150 g.

K produktu doporučujeme

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.