Boilie NIKL Ready Gigantika

Boilie NIKL Ready Gigantika

Cena od 183 Kč
Hlavní kód: 49187
Výrobce/značka: NIKL
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Boilie NIKL Ready Gigantika, popis

Nové očakávané boilies z dielne Karla Nikla je tu! Tak poďte zažiť niečo väčšieho!

Mix je zložený z najkvalitnejších surovín, obsahuje vysoký podiel rybích múčok, predovšetkým enzymaticky upravených. Je v nej viac ako 2 roky tvrdej práce a tisíce hodín strávených pri vode odladili sme každý mililiter a gram.

V Gigantice sú použité 3 druhy rybích esencií, z čoho jedna je vyrábaná iba pre našu firmu a tým sa stáva príchuť tohto boilies absolútne unikátna a pre kapry neokukaná. Gigantica chytá kapry celú sezónu, ale o niečo väčšiu silu spoznáte na jar, na jeseň a v zime, keď je voda chladnejšia. Má prsty vo víťazstve WCC 2016, má na konte obrovské množstvo zážitkov a emócií.
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.