Boilie v dipu MIKBAITS Fanatica Losos & Ráček & Asa

Boilie v dipu MIKBAITS Fanatica Losos & Ráček & Asa

5,0 (3x)
Cena od 178 Kč
Na tento produkt si můžete uplatnit maximálně 12% slevu.
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
3x
počet hodnocení: 3 počet recenzí: 0

Boilie v dipu MIKBAITS Fanatica Losos & Ráček & Asa, popis

Produkt známého českého kaprařského specialisty firmy Mikbaits. Fanatica je již mnoho let velmi úspěšné boilies. Mnoha rybářům přinesla osobní rekordy, lovili se na ni opakovaně ryby přes 20kg z českých a slovenský zväzoviek a ryby přes 30kg ve Francii.
V roce 2011 byla k ní sestavena příchuť Losos Ráček Asa a byl to opravdu zásah do černého. Tato verze přinesla doslova příval úlovků trofejních kaprů.

Nyní Fanatica zažívá další historický okamžik. Bude mít svůj vlastní obal a navíc přichází do oběhu nová příchuť Koi, která již během testování zdolala vše co jí přišlo do cesty.

Fanatica + Losos + Ráček + Asa
Když jsem zkusil k lososu přidat Racine esenci, která se používá v Odyssey XXX, začalo to šlapat jako hodinky. Byl jsem mile překvapen nejen v tom, jak rychle toto boilies chytá, ale i velikostí lovených ryb. Úspěšně jsme ho odzkoušeli na Orlíku, Labe, Kráľovy atd ..

Balení 250ml.

Dodávané v těchto provedeních:
29227 - průměr 16mm
29228 - průměr 20mm
29229 - průměr 24mm

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.