Boilie v dipu MIKBAITS LiveriX

Boilie v dipu MIKBAITS LiveriX

5,0 (3x)
Cena od 178 Kč
Na tento produkt si můžete uplatnit maximálně 12% slevu.
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
3x
počet hodnocení: 3 počet recenzí: 1 pozrieť recenze

Boilie v dipu MIKBAITS LiveriX, popis

Do už tak populární rodiny Liverixov přibyl další klenot - Královská patentka. Je to přímý potomek nesmírně populárního boilie Královský losos + Patentka. Nová verze oproti němu navíc obsahuje tekutý Robin Red, játrový extrakt, krill a další atraktivní složky. Dostáváte tak do ruky legendární a zároveň výrazně vylepšené boilie, které nenechá vaše hlásiče v klidu. Nevěříte? Naši spolupracovníci měli k tomuto boilie jedinou připomínku - nedovolila jim se ani trochu vyspat. Pokud se totéž stane i vám, přijměte naši omluvu. Neradi totiž vyrábíme boilies určené na tvrdý spánek, snažíme se, aby vás to příjemně budilo.

Chytací boilie v dipu je dalším splněním vašich přání. Mnozí z vás nás žádalo o vytvoření menších balení chytacích boilie v různých průměrech, tak abyste mohli vnadit např. 20mm, ale nastražit 16 nebo naopak 24mm nebo 30mm. Jelikož jsme firma, která svým zákazníkům naslouchá, udělali jsme maximum proto, abychom vám vyhověli. A myslím, že jsme zašli ještě mnohem dál, než sahají vaše představy. V první řadě jsme tyto nástrahy ještě posílily dipem. Nejedná se ale o obyčejné vhození boilie do dipu, jak lze vidět u mnoha firem. My tyto chytací speciály necháváme nasáknout do těch nejlepších tekutých potrav a esencí a EO. Ty pak slijeme a boilie jemně obalíme do vrstvy složené z takových delikates, jako je GLM extrakt, Robin Red apod. Díky tomu jsou Chytací boilie v dipu neskutečně atraktivní nástrahou, použitelnou jak pro krátkodobý či závodní lov, tak i pro delší výpravy a cílený lov velkých kaprů.

Balení 250ml.

Dodávané v těchto provedeních:
29263 - Královská patentka, průměr 16mm
29264 - Královská patentka, průměr 20mm
29265 - Královská patentka, průměr 24mm

29266 - Mazan mušle, průměr 16mm
29267 - Mazan mušle, průměr 20mm
29268 - Mazan mušle, průměr 24mm

29269 - vypasenému slimák, průměr 16mm
29270 - vypasenému slimák, průměr 20mm
29271 - vypasenému slimák, průměr 24mm

K produktu doporučujeme0 nalezených produktů.
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.