Boilies MIKBAITS Mamut - Zranený úhoř

Boilies MIKBAITS Mamut - Zranený úhoř

4,0 (1x)
Produkt není v prodeji!

Kód: 10438
Výrobce/značka: MIKBAITS
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

4,0
Celková známka
0x
0x
0x
1x
0x
počet hodnocení: 1 počet recenzí: 0

Boilies MIKBAITS Mamut - Zranený úhoř, popis

Mamut boilies jsme inovovali aby bylo ještě účinnější. Mírně jsme upravili i jeho velikost a to na 40x30mm, díky čemuž je stále nedostupné pro menší ryby, ale kromě sumců umožňuje lovit snadněji i trofejních kaprů, pokud máte příliš mnoho záběrů od ryb do deseti kilogramů.

Nastražené vydrží i více než jeden den, osvědčilo se nám s nimi silnější vnadění ať už samotným mamut boilies, nebo spolu s halibut peletami či mamut nuggety.

Doporučujeme také namáčet v mamut dipech.

Složení: Rybí, enzymatické rybí a masné moučky 36%, ptačí zoby, mléčné proteiny, objemové přísady, atraktory, extrakty 2%.

Průměr 24mm, balení 1kg.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.