Chytací pelety NIKL Extasy

Chytací pelety NIKL Extasy

Cena od 96 Kč
Na tento produkt si můžete uplatnit maximálně 15% slevu.
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Chytací pelety NIKL Extasy, popis

Na žiadosť mnohých zákazníkov a členom tímu zaraďujeme do ponuky nové, vysoko atraktívne chytacie pelety. Rovnako ako pelety 3XL, Nočná mora a Kill Krill sú vyrobené z našich prvotriednych boilie mixov a vybraných kombinácii tekutých atraktorov.

Vďaka predĺženej dobe rozpadu (približne o 40% dlhšej ako u klasických peliet) sú ideálnou nástrahou pod háčik, pokiaľ vnadíte klasickými peletami. Perfektné tiež pri nastražení spoločne s boilie či plávajúcimi boilie.

Príchuť Extasy.
Balenie 150g.
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.