Člun SPORTEX Shelf

Člun SPORTEX Shelf

Cena od 29 486 Kč
Na tento produkt si můžete uplatnit maximálně 3% slevu.
Hlavní kód: 62806
Výrobce/značka: SPORTEX
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Člun SPORTEX Shelf, popis

Čluny nejvyšší kvality s pevným zadním čelem na uchycení motoru vhodné pro rybáře, myslivce a turistiku. Čluny jsou lehké a skladné a velmi stabilní. Malá hmotnost a transportní rozměr je předurčuje zejména pro aktivní lidi. Čluny za super cenu!

Sportex člun - Shelf pevná podlaha se středovým kýlem3 letá záruka na Sportex nafukovací čluny s pevnou dřevěnou podlahou a pevným zadním čelem k přímému uchycení lodního motoru. Součástí balení je opravárenská souprava, vesla, pumpa, transportní vak. Čluny SPORTEX patří mezi čluny nejvyšší kvality.Nafukovací člun s pevnou podlahou a směrovým kýlemČlun vyznačující se extrémně velkým vnitřním prostorem a pevnou podlahou a nedílnou součástí člunu je nafukovací středový kýl což dává člunu velmi dobré manévrovací vlastnosti i ve velkých rychlostech. Zároveň kýl zvyšuje stabilitu člunu a bezpečnost při extrémních povětrnostních podmínkách Větší průměr plováků ho řadí mezi čluny s největší nosností a velkou stabilitou.Všechny nafukovací čluny jsou vyrobeny z vícevrstvého materiálu, syntetické tkaniny (polyester) s oboustranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Vlastnosti materiálu od SPORTEX (5 vrstvý PVC s prokládanými svařovanými švy) zaručuje dlouhou životnost, vzduchotěsnost a ochranu před vnějšími vlivy, jako je teplo a chlad, UV záření, slaná voda, olej a paliva. Plastifikační přísada je materiál velmi elastický, což je obzvláště užitečné v případě skládání a rozkládání člunu při nízkých teplotách. Dostupné jsou dvě barevná provedení: zelená, nebo šedá.Nafukovací čluny jsou standardně dodávány: čluny, pumpou opravárenská sada, uživatelským manuálem, přepravní taškou, jednou pevnou lavičkou, pevnou podlahou s protiskluzovou úpravou. Doplňková výbava: držáky obrazovky a sond pro sonar Eagle / Lowrance.Speciální lehké (odlehčené) a skladné nafukovací čluny s lavičkami a pevnou podlahou. Vyznačují se velmi malou hmotností, malými transportními rozměry. Jsou určeny hlavně pro aktivní lidi, případně rybářů, kteří sází na jednoduchost, kvalitu a nízkou hmotnost při transportu. Tyto čluny Vás nijak neomezují při individuálních výjezdech k vodě. Patří sem modely: Delta, Nautilus, Shelf - čluny z vysoce kvalitních zesílených materiálů pro nejnáročnější podmínky vyznačující se stabilitou, jednoduchostí a dlouhou životností vhodné k rybolovu, vodní turistiku, rekreaci a k pracovnímu využití.Parametry 310K:Barva: Olivově zelená / šedáDélka: 3,10 mŠířka: 1,60 mPrůměr plováku: 0,41mPočet vzduchových komor: 3 + kýlPodlaha: Dřevěná pevnáVesla: 2ks - hliníkovéMaximální nosnost do 550 kgLidé Max. 4Hmotnost: 55 kgDoporučený motor max. do 15 HPVelikost balení: 110x70x45Parametry 330K:Barva: Olivově zelená / šedáDélka: 3,30 mŠířka: 1,60 mPrůměr plováku: 0,41mPočet vzduchových komor: 3 + kýlPodlaha: Dřevěná pevnáVesla: 2ks - hliníkovéMaximální nosnost do 600 kgLidé Max. 4Hmotnost: 58 kgDoporučený motor max. do 20 HPVelikost balení: 140x55x45Parametry 360K:Barva: Olivově zelená / šedáDélka: 3,60 mŠířka: 1,70 mPrůměr plováku: 0,47mPočet vzduchových komor: 3 + kýlPodlaha: Dřevěná pevnáVesla: 2ks - hliníkovéMaximální nosnost do 750 kgLidé Max. 4Hmotnost: 80 kgDoporučený motor max. do: 25 HPVelikost balení: 120x60x60
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.