Dip WINNER Master Mix Predator Gel

Dip WINNER Master Mix Predator Gel

Produkt není v prodeji!

Kód: 60040
Výrobce/značka: WINNER
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Dip WINNER Master Mix Predator Gel, popis

Gely na zatraktivnění nástrahy pro lov dravců jako: lov štiky, lov sumce, lov okouna, lov candáta, lov tresky použitelný na všechny návnady jako umělá rybka, Relax kopyto, relax tvister, Wobbler, mrtvá rybka, Riper, Banjo, Relax Diamond, žáby

Master Mix Predator Gel 180 mlMaster Mix Predator Gel je založen na proteinových a aromatických sloučeninách. Je ideální k použití pro všechny druhy umělých nástrah, zatraktivnění mrtvé nástrahový rybky nebo její části (ocásek, hlava). Gel způsobuje intenzivní reakci a dráždí predátorů k útoku. Díky jeho složení se gel přilepí přímo na nástrahu a to i pomocí přesného dávkovače. Jedna tuba nám vystačí pro 150-200 aplikací. Speciální uzávěr zabraňuje úniku gelu. Plochá a praktická tuba snadno padne do každé kapsy nebo vesty. Před zavedením Master Mix Predator Gelu na trh, byl dlouhodobě testován našimi testery s velmi dobrými výsledky.Důvody ke koupi Master Mix Predator Gel- aromatické a proteinové sloučeniny- Gel- Použití pro všechny umělé nástrahy nebo mrtvou rybku- Zvyšuje atraktivnost nástrahy- 150 - 200 aplikací- Praktická tubaTaNDEM BaITS Tandem Baits jeden z největších výrobců kompletního kaprařského vybavení pro rybáře. Výrobce který dnes svými produkty pokrývá celou Evropu. V sortimentu najdete komplexní nabídku krmiv, komponentů, boilies, bivaků, stanů, prutů, navijáků, lehátek pro lov kapra. Více než 20 let zkušeností s vývojem, výrobou posunuli tyto boilies mezi světovou elitu. Princip je jednoduchý - každý výrobek s nápisem Tandem Baits musí splňovat naše vysoké standardy kvality, musí to být prostě to nejlepší ve své třídě.
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
15 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.