Háček KORDA Kaptor Kurv Shank B - bez protihrotu

Háček KORDA Kaptor Kurv Shank B - bez protihrotu

Produkt není v prodeji!

Kód: 20126
Výrobce/značka: KORDA
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Háček KORDA Kaptor Kurv Shank B - bez protihrotu, popis

Horkou novinkou pro kapraře jsou háčky KAPTOR od anglického výrobce Korda, jehož nemusíme představovat.

Firma Korda, jako lídr na trhu v koncových montážích, přináší pro kapraře osvědčené modely a tvary háčků, které jsou v novém provedení Kaptor. Teflonový povrch těchto háčků je nanášen novou převratnou KAP technologií, při které se teflonový povlak nenanáší na hrot háčku. Díky této technologii bylo možné dosáhnout, aby hroty háčků mohly být ještě ostřejší a tenčí než kdykoliv předtím.

Kaptor háčky nejsou barvené - povrchová úprava je dosaženo PTFE povlakem. V současnosti jsou v nabídce v Kaptor úpravě modely Widegape, Widegape B, Kurv Shank a Kurv Shank B.

Tyto modely jsou dodávány ve dvou barevných provedeních: Štěrková hnědá (Gravel brown) a řasového zelená (Weedy green). Háčky Kaptor jsou po novém baleny v krabičce po 10 kusů, samostatně oddělené. Každý háček má plastovou ochranu hrotu, která se odstraňuje až po zhotovení montáže.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.