Háček Tandem Baits Specimen Strength 2XS

Háček Tandem Baits Specimen Strength 2XS

4,5 (2x)
Produkt není v prodeji!

Kód: 5332
Výrobce/značka: TANDEM BAITS
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

4,5
Celková známka
0x
0x
0x
1x
1x
počet hodnocení: 2 počet recenzí: 0

Háček Tandem Baits Specimen Strength 2XS, popis

Díky netradičnímu ohnutí jsou tyto háčky téměř 100 procentní při zdolávání rekordních úlovků. Velmi pevně sedí v tlamce a jen velmi zřídka se vyřízne. Vyrobený z pevného drátu.

Kaprové rybářské háčky Specimen 2XS Tandem BaitsSpeicmen 2XS je háček vhodný pro lov ve vodách plných tvrdých překážek ale i pro lov na řekách. Extrémně odolný, pevný a ostrý. Zahnutí háčku dovnitř způsobuje skvělý efekt proti vyplivováním. Silný drát umožňuje zvládat všechny situace silového chytání velkých ryb. Nepoškozuje rybí tlamu. Můžeme ho použít v plovoucích sestavách.Důvod ke koupi kaprových rybářských háčků Specimen 2XS- Super ostrý rovný hrot- Háček s protihrotem- Extrémně pevný- Zahnuté očko dovnitř 20 °- Vhodný pro plovoucí montáže- Zahnutý háčekTaNDEM BaITS Tandem Baits jeden z největších výrobců kompletního kaprařského vybavení pro rybáře. Výrobce který dnes svými produkty pokrývá celou Evropu. V sortimentu najdete komplexní nabídku krmiv, komponentů, boilies, bivaků, stanů, prutů, navijáků, lehátek pro lov kapra. Více než 20 let zkušeností s vývojem, výrobou posunuli tyto boilies mezi světovou elitu. Princip je jednoduchý - každý výrobek s nápisem Tandem Baits musí splňovat naše vysoké standardy kvality, musí to být prostě to nejlepší ve své třídě.
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..