Háčky DAIWA Bassers Worm Hook SS

Háčky DAIWA Bassers Worm Hook SS

Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 16189
Výrobce/značka: DAIWA
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Háčky DAIWA Bassers Worm Hook SS, popis

Jemné finesy. Tento lehký háček je vyroben z velmi jemného drátu. Je ideální na Drop Shot na candáty a okouny. Je neskutečně ostrý díky nové ostřicí technologii SaqSas.

Technologie ostření rybářských háčků. Speciální procedurou potažení fluoridem se téměř dokonale vyrovnají běžné nerovnosti na povrchu háčku, jeho hrot se vyostří. Je tak podstatně usnadněn zásek ryby. Mnoho testů v Japonsku prokázalo, že SaqSas háčky jsou až o 40% úspěšnější než ostatní háčky vyrobené v Japonsku! Samozřejmě 100% háčku SaqSas je vyrobeno v Japonsku.

Balení 10 ks.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.