Hadička Tandem Baits FC AntiTangle Sleeves

Hadička Tandem Baits FC AntiTangle Sleeves

5,0 (4x)
Cena od 65 Kč
Provedení produktu níže
Video k produktu Hadička Tandem Baits FC AntiTangle Sleeves

VIDEO K PRODUKTU Prohlédnout video.

Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
4x
počet hodnocení: 4 počet recenzí: 0

Hadička Tandem Baits FC AntiTangle Sleeves, popis a video

Bužírka zlepšuje účinnost koncové sestavy a snižuje možnost zamotání, navléká se na očko obratlíku a zabraňuje zachycení nástrahy o zátěž při nahazování, super materiál zajistí odpovídající tuhost a elastičnost trubičky.

TaNDEM Baits FC anti-Tangle Sleeves 55 mm / 10ksOchrana proti zamotání / aNTI-Tangle Sleeves Zlepšuje účinnost koncové sestavy a snižuje možnost zamotání. Trubička, která se podobá návazcový materiálem se přichytává na očko obratlíku a zabraňuje zachycení nástrahy o zátěž při nahazování. Super materiál zajistí odpovídající tuhost a elastičnost trubičky. Otvor umožňuje snadné provlečení návazcový materiálů. Balení obsahuje 10ks. Dostupné ve třech barevných provedeních.Důvody ke koupi TaNDEM Baits FC anti-Tangle Sleeves 55 mm / 10ks- Plastové koncovky- Zabraňují zamotání- Délka 55mm- Balení 10ksTaNDEM BaITS Tandem Baits jeden z největších výrobců kompletního kaprařského vybavení pro rybáře. Výrobce který dnes svými produkty pokrývá celou Evropu. V sortimentu najdete komplexní nabídku krmiv, komponentů, boilies, bivaků, stanů, prutů, navijáků, lehátek pro lov kapra. Více než 20 let zkušeností s vývojem, výrobou posunuli tyto boilies mezi světovou elitu. Princip je jednoduchý - každý výrobek s nápisem Tandem Baits musí splňovat naše vysoké standardy kvality, musí to být prostě to nejlepší ve své třídě.
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.