Kobra PROLOGIC Cruzade

Kobra PROLOGIC Cruzade

4,0 (3x)
Cena od 247 Kč
Hlavní kód: 27752
Výrobce/značka: PROLOGIC
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

4,0
Celková známka
0x
0x
1x
1x
1x
počet hodnocení: 3 počet recenzí: 0

Kobra PROLOGIC Cruzade, popis

Kobra - klasický nástroj na zakrmování. S kobrou Prologic Cruzade můžete házet i víc než 100 metrů! Vyrobena je lehkého, ale velmi pevného plastu. Má protiskluzovou rukojeť s otvorem ve spodní části. Tento otvor vám poslouží na dokonalé vyčištění kobry po použití, nebo vám usnadní vyjmutí boilies, pokud zůstane zachycena v těle kobry. Výhodou je, že kobra je skutečně ultra lehká, takže se neunavíte ani po delším zakrmování.

Prologic je světová značka, která se specializuje výhradně na produkty pro kapraře. Jejím cílem je vyrábět skvělé produkty za přijatelné ceny, s důrazem na životní prostředí a péči o ryby. O to se stará celý team zkušených kaprařů, kteří navrhují a neúnavně testují všechny výrobky přímo v terénu.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.