Kopyto MIKADO Fishunter 2

Kopyto MIKADO Fishunter 2

Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 53981
Výrobce/značka: MIKADO
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Kopyto MIKADO Fishunter 2, popis

Fishunter 2 je nástrahou, která vychází z mimořádně úspěšné nástrahy MIKADO FISHUNTER. Použitý je nový druh materiálu, který je mimořádně elastický. I z tohoto důvodu jsou nástrahy uloženy samostatně v blistru, aby nedošlo k jejich prohnutí a ztrátě dokonalého pohybu ve vodě.

Překonstruovaný tvar korpus – ocas – lopatka umožnil získat nástraze neuvěřitelně agresivní pohyb, který se aktivuje již v době jejího volného pádu. Nová dynamika, hrubší a přetížený korpus, tvar a velikost lopatky způsobují, že vytvořená hydroakustická vlna působí na senzory predátorů již z velké vzdálenosti.

Fishunter je až dvojnásobně těžší, oproti některým pryžovým nástrahám stejné délky! Prováděné testy potvrzují několikanásobně vyšší životnost Fishunteru díky použití silnějšího materiálu a nasátí jigové hlavičky do jeho přední části.

Bohatý výběr barev umožňuje přizpůsobit nástrahu pro jakékoli loviště.
Originál balení 5ks. Prodáváno na kusy. Uvedená cena za 1 kus.

Délka 7,5 cm.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.