Kopyto MIKADO Fishunter TT 9

Kopyto MIKADO Fishunter TT 9

Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 59134
Výrobce/značka: MIKADO
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Kopyto MIKADO Fishunter TT 9, popis

Nejnovější generace špičkové gumové nástrahy od značky MIKADO. Vylepšená verze velmi oblíbené řady Ripper MIKADO FISHUNTER o prodlouženou ocasní část. Do této chvíle se zdálo, že měkké vláčecí nástrahy jsou uzavřenou kapitolou sportovního rybolovu. Série RIPPER MIKADO FISHUNTER TT však dokazuje, že vývoj gumových nástrah jde stále dopředu a výsledky vývojáře z mikáda jsou neuvěřitelné. Revoluční konstrukce TT Ripper s prodlouženou ocasní částí působí na dravé ryby jako magnet. Skvělá dráždivá práce ocásku FISHUNTER TT je neodolatelná zejména pro větší okouny a candáty. Tento model RIPPER se ve vodě doslova vlní následovaný hejny vydráždění okounů.

Další velmi důležitou inovací u Ripper FISHUNTER TT bylo použití zcela nového revolučního materiálu namísto dnes již překonaných obyčejných silikonů. Tento nový MIKADO materiál se vyznačuje až 8 x vyšší pružností ve srovnání s tradičním silikonovým materiálem. Nový materiál netlumí vibrace, udržuje odezvu ve vysokých frekvencích. To způsobuje, že každý pohyb nástrahy generuje celou řadu dodatečných zvuků a vibrací, které doslova "oživují" celý povrch návnady.

Pro maximální účinnost v co nejširším spektru pohybů, byl tento ripper zkonstruován tak, aby pracovaly všechny části nástrahy najednou - tělo, prodloužený ocásek i lopatka ocásku. Nově navržené tělo Ripper způsobuje neustálé vibrace všech částí nástrahy a ripper tak "ožívá" už při minimální rychlosti vedení. Tato nová dynamika, prodloužený ocásek s plochým zakončením způsobují, že vygenerovaná akustická vlna je až 5 krát silnější ve srovnání s běžnými gumovými nástrahami!

Tento velmi účinný ripper s prodlouženou ocasní částí doporučujeme vyzkoušet všem milovníkům lovu na gumové nástrahy! I náš tým byl při testování na un Orlík velmi mile překvapen vysokou účinností MIKADO FISHUNTER TT!

Délka 9cm.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.