Krmivo Method Feeder Fans Method Mix, popis
Method Mixy sestavil a vyvinul zakladatel značky Method Feeder Fans Marián Vrba. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin.
Složení je sestaveno z těžších komponentů, aby method mix doslova „seděl“ na dně a nezvedal se z něj. Pro lov technikou method feeder je to často rozhodující. Bude tedy pracovat přesně tam, kde to potřebujeme – v okolí krmítka. Dodáváme v praktické zavíratelné plastové vaničce. Takže po namíchání vám method mix nevyschne. Tvar vaničky je navržen tak, aby se pohodlně naplňovalo krmítko. Doporučujeme postupně vlhčit dávkou přibližně 300-400 ml vody a následně prosít přes síto, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku.
Pro zvýšení účinnosti můžete namísto vody použít náš Fluo Booster, Method Aqua Tunning nebo ve studené vodě rozředěný Klasik Liquid.
Příchuť jahoda je složená z 11 komponent: kukuřičný šrot extra, pražený kukuřičný šrot, více druhů mletých sušenek, mleté CSL pelety, mleté anglické vločky, jahodové mikro peletky, slunečnicová semínka, řepka, arašídy, tygří ořech a. Má příjemnou sladkou chuť a výraznou červenou barvu. Jedná se o celoroční method mix. Jeho výběrem nic nezkazíte v žádném ročním období a je zaměřeno na obecný lov jakýchkoli ryb.
Příchuť ananas je složena z více druhů kukuřičných složek, mletých sladkých a čokoládových sušenek, na drobno umleté anglické vločky. Je to přesně ten method mix, který máte po navlhčení chuť sníst. Jeho příjemná sladká vůně a výrazná žlutá barva láká ryby zejména během hlavní sezóny, tzn. od dubna do října. Mají v oblibě větší cejny, kapry a osvědčilo se i při lovu amurů.
Příchuť krill je typická svojí hnědou barvou. Toto krmivo je sestaveno pro lov větších ryb. Jeho zvláštní "smradlavá" vůně působí selektivně na větší ryby. Výborně funguje v teplé i ve studené vodě. Je složeno z kvalitních rybích mouček, jemně umletých halibut pelet, sardinkové moučky, lněného semene a kukuřičných komponentů. Právě na tento method mix jsme nachytali největší ryby po celou sezónu.
Příchuť česnek je výrazná nejen vůní ale také tmavozelenou barvou. Jeho použití je zejména ve studené vodě, ale svým pronikavým česnekovým aroma dokáže „probudit“ ryby i v nejteplejších obdobích roku.
V krmivu najdeme 17 komponent a jde zejména o různé koření, semínka a kukuřičné komponenty. Obsahuje také směs rybích mouček.
Balení 800 g.