Krmivo MIVARDI V1

Krmivo MIVARDI V1

4,5 (20x)
Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 16757
Výrobce/značka: MIVARDI
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

4,5
Celková známka
0x
0x
2x
6x
12x
počet hodnocení: 20 počet recenzí: 3 pozrieť recenze

Krmivo MIVARDI V1, popis

Generace speciálních univerzálních krmiv v ekonomicky výhodném balení, které však patří mezi nejprodávanejší krmiva na našem trhu s obrovským pozitivním ohlasem. Základem těchto krmiv jsou podobně jako u vyšších tříd mleté aromatizované pečiva, biskvity, semena a další velmi účinné komponenty. Díky tomu zaručují krmiva V1 daleko vyšší účinnost než obdobné krmiva v dané cenové kategorii. Už na první pohled je vidět pestrou zrnitost a tlustší semletí komponent, čímž je zaručena správná konzistence a optimální práce všech složek po vhození do vody. Krmiva V1 jsou svou hrubozrnnosťou vhodné zejména pro lov kaprů a větších kaprovitých ryb.

Balení 3 kg.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
15 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.