Montáž KORDA Leadcore Leader Clip

Montáž KORDA Leadcore Leader Clip

3,5 (2x)
Produkt není v prodeji!

Kód: 20286
Výrobce/značka: KORDA
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

3,5
Celková známka
0x
1x
0x
0x
1x
počet hodnocení: 2 počet recenzí: 0

Montáž KORDA Leadcore Leader Clip, popis

Praktické balení 3ks kompletních hotových montáží v provedení s olověnou šňůrkou a vysokopevnostním obratlíkem s kroužkem vel. 8.
Základem montáže je olověná šňůrka Korda Kable 50lb, která je optimálně navržena pro potřeby moderní kaprařiny. Tato olověnkou se používá pro dokonalé zamaskování nástrahy, ideálně kopírování dna a bezchybnou prezentaci montáže. Zabraňuje kontaktu ryby s kmenovým vlascem nebo šňůrou a proto se stává krmné místo pro kapra důvěryhodnější. Systém tkaní zajišťuje vysokou trvanlivost a minimální opotřebení při používání. Jemně pruhovaná kamufláž splyne s většinou typů dna.

Olověnkou je na jednom konci ukončena smyčkou a jednak vysokopevnostním obratlíkem s kroužkem vel. 8, který perfektně pasuje do klipů Korda Lead Clips nebo průběžných kaprařských In Line olov.

Délka 100cm, nosnost 50lb / 22kg.
Balení 3ks.
Barva - zeleno černá.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.