Montáž StarBAITS Anti Tangle Clip System barva zelená

Montáž StarBAITS Anti Tangle Clip System barva zelená

Produkt není v prodeji!

Kód: 18680
Výrobce/značka: STARBAITS
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Montáž StarBAITS Anti Tangle Clip System barva zelená, popis

Praktický set na vytvoření pevné montáže složený z obratlíku vel. 8, klipu na olovo Safety Lead Clip, návleku na klip Rubber a hadičky proti zamotání. Všechny součásti této hotové montáže tvoří originální komponenty Starbaits! Neodmyslitelná a osvědčená součást výbavy kapraře při tvorbě moderních a účinných kaprových montáží!

Balení na 4 kompletní montáže: 4x klip na olovo, 4x ochranný návlek na klip, 4x obratlík vel.8, hadička proti zamotání 2 m.

Barva zelená.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
15 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.