Olej Tandem Baits Liquid Food

Olej Tandem Baits Liquid Food

4,7 (3x)
Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 21907
Výrobce/značka: TANDEM BAITS
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

4,7
Celková známka
0x
0x
0x
1x
2x
počet hodnocení: 3 počet recenzí: 0

Olej Tandem Baits Liquid Food, popis

Vysoce kvalitní oleje od značky Tandem Baits Vám pomohou zatraktivnit nástrahu nebo krmnou směs. Nerozpouští PVA.

Tandem Baits Liquid Food oleje 500mlRybí olej má vysokou výživnou hodnotu. Je široce používán v průmyslu produkující granuláty pro kapry a ryby, je hlavním zdrojem mastných kyselin. Není pouze bohatým zdrojem Omega 3 a 6 kyselin, ale také silně vábícím atraktorem s charakteristickou rybí vůní. Náš olej zvětšuje efektivnost každé kaprařských nebo jiné nástrahy. Může se přidávat do všech druhů nástrah, je ideální jako dip nebo přísada do směsi. Je vhodný na polévání pelet, partiklové mixů a jiných nástrah, vábiacich raket ale i do PVa materiálů. Nerozpouští PVa.doporučení :Připravte si snadno rozmáčenou peletovou pastu a dolijte do ní olej (50 ml / 1 kg). Takto připravená pasta bude ještě intenzivnějí lákat ryby.Důvody ke koupi Tandem Baits Liquid Food olejů- Silná vábící funkce- Univerzální- Nerozpouští PVa- OlejTaNDEM BaITS Tandem Baits jeden z největších výrobců kompletního kaprařského vybavení pro rybáře. Výrobce který dnes svými produkty pokrývá celou Evropu. V sortimentu najdete komplexní nabídku krmiv, komponentů, boilies, bivaků, stanů, prutů, navijáků, lehátek pro lov kapra. Více než 20 let zkušeností s vývojem, výrobou posunuli tyto boilies mezi světovou elitu. Princip je jednoduchý - každý výrobek s nápisem Tandem Baits musí splňovat naše vysoké standardy kvality, musí to být prostě to nejlepší ve své třídě.

K produktu doporučujeme

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
15 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.