Pelety LK Baits Euro Economic Spice Shrimp

Pelety LK Baits Euro Economic Spice Shrimp

5,0 (1x)
Cena od 190 Kč
Na tento produkt si můžete uplatnit maximálně 10% slevu.
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
1x
počet hodnocení: 1 počet recenzí: 0

Pelety LK Baits Euro Economic Spice Shrimp, popis

Unikátne pelety LK Baits, ktoré sa vyrábajú z rovnakých receptúr (70% zastúpenie) ako boilies Euro Economic. Vyrábame ich v priemeroch 4, 12, 17mm.

Priemery 12 a 17mm sú s dierkou, aby sa mohli použiť aj ako nástraha. V jednom kilogramovom vrecúšku je mix peliet 12 a 17mm v pomere 1: 1. Pelety s priemerom 12-17mm pod háčikom vydržia cca 5-6 hod v závislosti na teplote vody. 4mm pelety sú vhodné pre použitie na zakladanie kŕmnych kobercov a ich doba rozpadu je kratšia.
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.