Pelety NIKL Angry Plum

Pelety NIKL Angry Plum

5,0 (4x)
Cena od 200 Kč
Na tento produkt si můžete uplatnit maximálně 15% slevu.
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
4x
počet hodnocení: 4 počet recenzí: 0

Pelety NIKL Angry Plum, popis

Originálne a neprekonateľné pelety KN vyrábané podľa našej jedinečnej receptuty v príchuti Angry Plum. Pelety Angry Plum sú vyrobené priamo z originálneho mixu za použitia rovnakých tekutých atraktorov ako sú aj u rovnomenného boilies.

Pelety Angry Plum ponúkame v troch priemeroch. V najmenšom priemere - 3mm (obzvlášť vhodné do PVA pančúch alebo PVA vreciek, prípadne ako voľné kŕmenie), tak aj v priemere 10 a 18mm, ktoré sú okrem vnadenia vhodné aj k nastraženiu pod háčik.

Pri nastražení na vlas pod háčik Vám odporúčame pelety zvýrazniť zaliatím aromatickým boostrom Angry Plum alebo obalením atraktantami nabitou obaľovacou Ready pastou Angry Pum.

Balenie 1kg.

Dodávané v týchto prevedeniach:
2718 - priemer 3mm
2720 - priemer 10mm s dierou
2719 - priemer 18mm s dierou
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.