Ponožky SPORTSTREK Thermo Plus

Ponožky SPORTSTREK Thermo Plus

4,0 (1x)
Cena od 298 Kč
Hlavní kód: 64034
Výrobce/značka: SPORTSTREK
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

4,0
Celková známka
0x
0x
0x
1x
0x
počet hodnocení: 1 počet recenzí: 1 pozrieť recenze

Ponožky SPORTSTREK Thermo Plus, popis

Úžasně teplá a zároveň vzdušná Termo ponožka. Spodní část obsahuje vlnu Merino, antibakteriální úprava zabraňuje vzniku pachu a plísní.

Termo ponožky SPORTSTrek Thermo plus Rybářské ponožky SPORTSTREK Thermo Plus je Úžasně teplá a zároveň vzdušná Termo ponožka. Spodní část obsahuje vlnu Merino, antibakteriální úprava zabraňuje vzniku pachu a plísní. Hlavní důvody ke koupi termo ponožek SPORTSTrek Thermo plus - Teplé- Vzdušné- antibakteriální- Vlna Merino chrání před tvorbou puchýřů a odřeninSPORTSTREK Thermo Plus jsou Extrémně teplé ponožky vyrobené z Merina pro rybáře, myslivce, turistů. Tento kvalitní materiál je vyroben z vlny ovcí. Vlákna materiálu pohlcují vlhkost (pot) a odvádějí ji od těla. Pokožka je tedy v suchu a necítíme že materiál je vlhký, což zabraňuje růstu bakterií.speciální konstrukce Rybářské ponožky SPORTSTREK Thermo Plus chrání chodidlo před tvorbou puchýřů, odřenin, zajišťuje kvalitní regulaci teploty, absorbuje pot bez pocitu vlhkosti. Přirozené antibakteriální rybářské ponožky.Teplotní ovládání přirozené klimatu nohouVlákno Merino udržuje mikroklima chodidla iv zimě v suchu a teple. absorbuje vlhkost přičemž ve studeném a vlhkém prostředí vlákna uvolňují teplo.Toto teplo je vytvářeno chemickou reakcí, která se projevuje když vodní páry se spojují do chemické struktury vlákna Merino. Tento systém zabraňuje onemocnění nositele. Merino je inteligentní vlákno na výrobky té nejvyšší kvality.Jednoduchá péče, snadné čištění Částečky nečistot se nechytají na oděv elektrickým výbojem.Obnovitelný, přirozený a environmentální produkt.Koupí ponožky SPORTSTREK THERMO PLUS Merino zároveň chráníte přírodu protože Merino je obnovitelný přírodní produkt. Při používání je odolný, ale recyklovatelný a rozkladuschopný po skončení životnosti.
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.