Přívlačová vesta SAKURA Chest Packer

Přívlačová vesta SAKURA Chest Packer

5,0 (1x)
Produkt není v prodeji!

Kód: 35586
Výrobce/značka: SAKURA
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
1x
počet hodnocení: 1 počet recenzí: 0

Přívlačová vesta SAKURA Chest Packer, popis

Chest Packer je kombinací batohu a přívlačové vesty. Následník skvělé vesty Koa Bag od Sakury v novějším provedení s mnoha vylepšeními. Batoh v zadní zádové části je dostatečně velký na všechny věci, které potřebujete při pobytu u vody. Vpředu jsou dvě náprsní tašky, do kterých se vejdou krabičky s nástrahami. Vesta je snadno nastavitelná a tak velikostí sedne každému rybářů. Dá se nastavit i na brodění v hlubší vodě. Vyroben je z 600 Din polyesteru, všechny zipy jsou překryté PVC a tak je kompletně nepromokavý.

Přední kapsy 23 x 17 x 12 cm.
Batoh 33 x 25 x 15cm.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.