Prut ESOX Carp Stalker

Prut ESOX Carp Stalker

5,0 (1x)
Cena od 1 136 Kč
Hlavní kód: 27827
Výrobce/značka: STALKER
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
1x
počet hodnocení: 1 počet recenzí: 0

Prut ESOX Carp Stalker, popis

Pruty jsou určeny na aktivní lov na kratší vzdálenost na "šúlačku" nebo na tzv. "Urban fishing", výhradně Hi-Tech materiály. Nejkvalitnější karbon a prvotřídní SiC očka. Kaprové dvoudílné speciály, které bez nejmenšího zaváhání snesou srovnání se světovou konkurencí.

Esox při vývoji těchto prutů dosáhl dokonalé sladění všech nároků moderních kaprařů. 

Při výrobě prutů Esox Carp Stalker jsou požity výhradně Hi-Tech materiály. Nejkvalitnější karbon a prvotřídní SiC očka. Výsledkem jsou extrémně štíhlé a lehké pruty s krásnou parabolickou akcí, které jsou ale zároveň i dostatečně silné. Zdolávání bojovných kaprů s pruty Carp Stalker bude skutečným zážitkem.

A zážitkem pro oči je skutečně luxusně zpracován nevtíravý design těchto prutů. Černý klavírní lak, červené detaily vyvázání oček, červeno bílé logo názvu a dělená ručka s nevšedním kamuflážní designem působí neuvěřitelně harmonicky.

Dodávané v těchto provedeních:
27827 - délka 3,00m, zátěž 2,75lb, transport 157cm, váha 247g, 6 oček
27828 - délka 3,30m, zátěž 3,00lb, transport 166cm, váha 252g, 6 oček

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.