SET ROBINSON Method Feeder Inline Flat forma + krmítka

SET ROBINSON Method Feeder Inline Flat forma + krmítka

2,0 (1x)
Cena od 120 Kč
Hlavní kód: 31154
Výrobce/značka: ROBINSON
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

2,0
Celková známka
0x
1x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 1 počet recenzí: 0

SET ROBINSON Method Feeder Inline Flat forma + krmítka, popis

Krmítko je vyrobeno z lisovaného plastu kombinovaného s ocelovou zátěží, která je velmi precizně spojená z konstrukcí. Středem krmítka prochází trubička, která odděluje a chrání
vlasec. Součástí balení je také ochranná gumička navlečena na přední straně, která vyrovnává vlasec a součástí je i obratlík, který lze zafixovat do trubičky, pokud chcete lovit s nepriebežným návazců. Balení obsahuje také formu, a to s pripslúchajúcimi rozměrech nejen na přibalené krmítka, ale na absolutní většinu method feeder krmítiek prodávaných v Evropě.
Díky nepřilnavému povrchu a pružnému přírodnímu kaučuku vždy jednoduše a bez komplikací uvolníte krmítko spolu s vnadící směs. Výsledek je vždy 100% -tní.

Balení obsahuje 2 kusy krmítiek a gumovou formu 1kus.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.