Šňůra SUFIX 832 Braid Neon Lime

Šňůra SUFIX 832 Braid Neon Lime

Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 42215
Výrobce/značka: SUFIX
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Šňůra SUFIX 832 Braid Neon Lime, popis

Neonově žlutozelená pletená šňůra nové technologie. Splétáním sedmi vláken Dyneema jednoho GORE Performance Fiber se vytváří dokonalá rovnováha, jejímž výsledkem jsou nejpevněji splétané šňůry na trhu.

Šňůra vykazuje 20% zvýšení pevnosti v tahu a 30% větší pevnost v palomarském uzlu v porovnání s jinými šňůrami. Není divu - použitá vlákna Dyneema jsou 15x pevnější než ocel! Vlákno GORE Performance Fiber zase přidává produktu neuvěřitelnou odolnost proti otřepu a oděru, což se projevuje v prodloužení životnosti – ta je opravdu až 3x delší než u běžných šňůr. Nejdůležitější je ovšem unikátní poměr pevnosti k průměru šňůry. Typická odhodová vzdálenost šňůry Sufix 832 se díky hladkému povrchu prodloužila přibližně o 10%.

Balení 120 m.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.