ŠňůraPROLOGIC Viper 3S

ŠňůraPROLOGIC Viper 3S

Cena od 197 Kč
Hlavní kód: 27778
Výrobce/značka: PROLOGIC
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

ŠňůraPROLOGIC Viper 3S, popis

Rychle potápivá návazcová šňůrka vyrobená z vláken s vysokou hustotou materiálu, s přidáním speciálních PE vláken, které jí dodávají výbornou odolnost vůči oděru. Viper 3S není příliš měkká, je proto vhodná hlavně pro výrobu delších koncových návazců, ale také tehdy, pokud potřebujete skutečně důvěryhodnou prezentaci vaší nástrahy na kamenitém nebo znečištěném dně.

Balení 15m.

Nlastnosti:
- Rychle potápivá
- Vysoká odolnost proti oděru
- Tří barevná zelená kamufláž
- Měkká a hladká

Prologic je světová značka, která se specializuje výhradně na produkty pro kapraře. Jejím cílem je vyrábět skvělé produkty za přijatelné ceny, s důrazem na životní prostředí a péči o ryby. O to se stará celý team zkušených kaprařů, kteří navrhují a neúnavně testují všechny výrobky přímo v terénu.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.