Swinger ESOX Flash Carp

Swinger ESOX Flash Carp

5,0 (1x)
Cena od 306 Kč
Hlavní kód: 27948
Výrobce/značka: ESOX
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
1x
počet hodnocení: 1 počet recenzí: 0

Swinger ESOX Flash Carp, popis

Série svítících LED svingrů s luxusním provedením, vyrobené z materiálů, které zvyšují odolonosť vůči mechanickému poškození. Hlava svingra je vyrobená z matného tvrzeného plastu, má zabudovanou LED diodu a je v ní umístěn kuličkový mechanismus. Tlak kuliček lze nastavit pomocí otáčení aretačního šroubu, čímž si přizpůsobíte uvolnění vlasce. Kuličky minimalizují třecí plochy, a tak nedochází ke stlačení vlasce během zasekávání. Součástí svingrov je i pevné, kovové rameno s posuvnou zátěží, což umožňuje adekvátní napnutí vlasce. Svingre lze pomocí konektoru připojit k elektronickým signalizátorem záběru, čímž se svingre při každém záběru rozsvítí.

Balení 2 kusy.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.