Twister MIKADO 3,8cm

Twister MIKADO 3,8cm

Produkt není v prodeji!

Kód: 38077
Výrobce/značka: MIKADO
VÁNOČNÍ AKCE

VÁNOČNÍ AKCE do Vánoc zůstává 24 dní

Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Twister MIKADO 3,8cm, popis

Velmi účinný twister nejnovější konstrukce PMTB! Rada špičkových twistry MIKADO Twister je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu s aktivním povrchem těla.
Díky nové konstrukci vytváří ve vodě velmi atraktivní pohyb, mimořádně dráždivý pro smyslové orgány dravých ryb. Speciální protáhlé tělo a zvětšená plocha ocásku poskytují vysoce dynamický pohyb ve vodě, a to i při klesání nástrahy na dno při propadu sloupcem vody.

Twister nové série generuje při pohybu velmi silné hydroakustické vlny a víření, které je způsobeno speciálním zakrouceným ocáskem. Díky množství akusticko-pachových zářezů na těle Twistera nástraha vytváří lákavé vlnění ve vodě a dlouho uchovává zápachy posilovačů. Neodolatelná gumová nástraha pro okouny a candáty.

Nový materiál netlumí vibrace, ale naopak udržuje odezvu ve vysokých frekvencích. To způsobuje, že každý pohyb nástrahy generuje celou řadu dodatečných "zvuků a vibrací", které doslova ožívají celý povrch Twistera. Tato nová dynamika, zesílené a protažené tělo a zároveň zvětšená plocha povrchu ocásku způsobují, že vygenerovaná akustická vlna je až několikrát silnější ve srovnání s jinými twistry!

Délka 3,80cm, balení 20ks.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
15 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.