Vlasec QUANTUM Exofil NANO fluorocarbon

Vlasec QUANTUM Exofil NANO fluorocarbon

4,1 (12x)
Cena od 321 Kč
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

4,1
Celková známka
2x
0x
0x
3x
7x
počet hodnocení: 12 počet recenzí: 1 pozrieť recenze

Vlasec QUANTUM Exofil NANO fluorocarbon, popis

Vítěz celosvětové výstavy EFFTEX na sezónu 2013-2014. ExoFit Nano fluorouhlíkových technologie 3 vrstev, ultra hladký povrch, extrémní odolnost proti otěru. Jádro je molekulárně zalisovaný kopolymer omezující pružnost, maximální pevnost v tahu a v uzlu.

Exofit je vysoce výkonný monofil s tenkou vrstvou fluorokarbónu, velmi hladkým povrchem a extrémní odolností proti oděru. Vysoce kvalitní japonský nylon zajišťuje vysoký lineární sílu v uzlu. Jádro tvoří vlákna z polymeru, což snižuje průtažnost.

Exofit je tak perfektní zejména při lovu na malé nástrahy, díky fluorouhlíkových vrstvě je nenápadný i v čisté vodě. Díky průměru 0,12 mm až 0,45 mm tak nachází opravdu širokou škálu použití.

Balení 300 m.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.