Vlasec SHIMANO Technium PB

Vlasec SHIMANO Technium PB

5,0 (5x)
Cena od 518 Kč
Hlavní kód: 42625
Výrobce/značka: SHIMANO
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

5,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
5x
počet hodnocení: 5 počet recenzí: 2 pozrieť recenze

Vlasec SHIMANO Technium PB, popis

Monofilní vlasec Technium charakterizuje konstrukci ze tří jader. Aplikace nových japonských technologií z něj dělány jeden z nejlepších vlasců na trhu. Tento vlasec není jen tenčí, ale i pevnější! Speciální troj jaderná konstrukce neposkytuje jen vynikající poměr pevnosti a průměru, ale redukuje také průtažnost díky pevnému středovému jádru.

Ve srovnání s většinou běžných vlasců, u kterých průtažnost dosahuje hodnoty i více než 25%, je průtažnost tohoto vlasce Technium okolo jen 12%! Tato vlastnost přispívá nejen k prodloužení odhazovací vzdálenosti, ale také výrazně zlepšuje detekci záběru a zaseknutí bez strachu o ztrátu ryby. Pevné jádro také zlepšuje potápivé vlastnosti. Druhá vrstva dává vlasce jeho poddajnost a měkkost, které si všimnete okamžitě, jak dovinete kousek z cívky. Nízká tvarová paměť vlasce zlepšuje odhazovací vzdálenost a snižuje námahu při odhazování. Díky tomu se vlasec nezvíňa do spirály a úžasně napomáhá detekci záběru. Vnější tenká vrstva chrání vlasec před UV zářením a dává vlasci sametově hladký povrch, napomáhající prodloužení odhazovacích vzdáleností.

Celkové provedení zvyšuje životnost vlasce, která je typická a známá ve spojení s navijáky Shimano.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.