TEL. OBJEDNÁVKY +420 603 258 018
8:00-12:00 | 13:00-16:00

Vstupujeme na český trh

Rybářský e-shop www.OKfish.cz

Rybářský e-shop www.OKfish.cz přichází i na český trh. S rybolovem máme bohaté, téměř 22leté zkušenosti, a tak dokážeme našim klientům poradit v mnoha otázkách. Na Slovensku vydáváme jediný tištěný časopis SLOVENSKÝ RYBÁR a 12 let provozujeme oblíbený rybářský e-shop www.OKfish.sk. Spolupracujeme s renomovanými firmami a pravidelně zařazujeme jejich novinky tak, abychom je mohli našim klientům nabídnout co nejdříve za dostupné ceny.

Extra benefity při startu

1. Trvalá uvítací sleva 6 % - Slevový systém "Zlatá rybka“
Nedílnou součástí naší firemní politiky je slevový systém "Zlatá rybka", který se těší velké oblibě. Slevy ve výši 3 % až 20 % realizované jako odměna za věrnost se vypočítávají s ohledem na celkový obrat ze všech vyřízených objednávek. Stačí se zaregistrovat a okamžitě dostanete slevu 3 %. Pozor, u příležitosti otevření e-shopu nabízíme hned trvalou startovací slevu 6 %. Tato akce platí pouze do 30. listopadu. Stačí se jen registrovat, bez nutnosti první objednávky.

2. Sleva na první nákup 15 %
Pokud se nechcete registrovat a chcete nás jednoduše jen vyzkoušet, využijte jinou akci. To je kupón na slevu 15 % na první nákup v e-shopu www.OKfish.cz. Stačí zadat Váš email, na který Vám přijde slevový kód.

Naše nabídka - kvalita a profesionální služby

U nás si vybere každý rybář, v nabídce máme 350 rybářských značek a 30 000 výrobků pro všechny způsoby lovu. Součástí nabídky jsou také naše služby. Nabízíme odborné poradenství i nabídku alternativních produktů, pokud není skladem to, co si zákazník vybral. Snažíme se vyjít vstříc každému, komu například nesedne velikost oblečení, nebo kdo své zboží chce jednoduše vyměnit. Všechny naše objednávky zasíláme prioritně kurýrní službou do 48 hodin, nebo formou uložení do "zásilkovny", kde si zákazník může objednané zboží do 7 dnů vyzvednout ve vybraném odběrném místě. Platbu za objednané zboží je možné provést formou dobírky, nebo online platbou předem. K samozřejmým službám patří záruční a pozáruční servis a řešení reklamací. Každoročně se účastníme eventů, které organizují prestižní rybářské firmy s cílem informovat nás, obchodníky, o nejnovějších produktech. I na základě těchto cenných informací je potom můžeme předávat dál zákazníkům.

Ocenění zákazníky

V letech 2018 a 2019 jsme v soutěži „E-shop roku“, kterou pořádá Heuréka, získali pěkné 2. místo v kategorii Rybaření, což považujeme za velký úspěch a ocenění našimi zákazníky. Několikrát v roce se účastníme různých rybářských výstav a veletrhů – například v Praze, Trenčíně i Nitře. I tyto chvíle velmi rádi využíváme na osobní setkání s Vámi, našimi spokojenými zákazníky, s nimiž nás spojuje společná vášeň – rybolov.

Vyzkoušejte nás :)
Jsme tu pro Vaše nejoblíbenější hobby.

Váš e-shop www.OKfish.cz

 

 
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.