Vobler SALMO THRILL 7 S

Vobler SALMO THRILL 7 S

Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 13468RBL
Výrobce/značka: SALMO
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Vobler SALMO THRILL 7 S, popis

Wobblery SALMO THRILL jsou speciální umělou nástrahou především pro lov bolenů. Spojuje do jedné umělé nástrahy výhody boleního olůvka a wobleru. Patří mezi nejprodávanější a nejžádanější woblery od firmy SALMO. Svou hmotností umožňuje dosahovat neuvěřitelně dlouhých hodů, přičemž netočí vlasec jako klasické bolení olůvko.

Obrovskou devizou této řady woblerů SALMO je jejich přirozená barva a tvar, který napodobuje běličku. Tvar, velikost a přirozené zbarvení činí z tohoto wobleru jednu z nejúčinnějších umělých nástrah na lov bolenu (ovšem nejen bolen ale i jiných druhů dravých ryb). Lopatka wobleru Salmo Thrill svírá s tělíčkem téměř 90 stupňový úhel, avšak jejím účelem je dosažení typického pohybu a nemá vliv na hloubku chodu wobleru.

Délka 7 cm, hmotnost 12 g, hloubka ponoru 0,3 - 5 m, potápěvý.
Barevné provedení RBL.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.