Wobbler SEBILE Spincher 5cm

Wobbler SEBILE Spincher 5cm

Cena od 287 Kč
Hlavní kód: 44545
Výrobce/značka: SEBILE
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

0,0
Celková známka
0x
0x
0x
0x
0x
počet hodnocení: 0 počet recenzí: 0

Wobbler SEBILE Spincher 5cm, popis

Wobbler Spincher od francouzského vývojáře Patricka Sébile vznikl spojením dvou nejúčinnějších nástrah pro lov pstruhů - imitace rybičky a rotačního orseje. Na trhu je několik nástrah, které kombinují tyto dva tvary dohromady, avšak v opačném pořadí, rotující list je před tělem rybičky.

Tento tandem od Sébile pracuje mnohem efektivnějším způsobem. Tělo rybičky a lopatka zajišťují stabilní pohyb nástrahy v rychlých proudech a umožňují vést nástrahu různými způsoby.

Délka 5cm, váha 3,5g.

Parametry

Délka 5 cm
Hmotnost 3,5 g
Potápivost plávajúci
Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.