Zimní krmivo TRAPER Ready

Zimní krmivo TRAPER Ready

3,5 (2x)
Produkt není v prodeji!

Hlavní kód: 35602
Výrobce/značka: TRAPER
Provedení produktu níže
Doprava zdarma

DOPRAVA ZDARMA Při objednávce od 1 490 Kč.

Slevový program OKfish.cz

ZLATÁ RYBKA Ušetříte již při 1. nákupu

Provedení

3,5
Celková známka
0x
1x
0x
0x
1x
počet hodnocení: 2 počet recenzí: 1 pozrieť recenze

Zimní krmivo TRAPER Ready, popis

Zimní krmná směs určená pro lov v chladem období, nebo na rybolov na ledě na dírkách. Výhodou této směsi je, že je už připravena (Ready) a dá se použít přímo z obalu bez přidávání vody. Díky tomu se s ním manipuluje velmi pohodlně, aniž byste vystavili ruky chladu. Složení je navrženo tak, aby se postupně uvolňovaly jednotlivé atraktory a tím udrží rybu dlouho v zakrmeném místě. Obal je uzavíratelný a proto vám krmivo vydrží v balení velmi dlouho.

Balení 750g.

Doprava zdarma DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce zboží od 1 490 Kč
máte dopravu ZDARMA.

Zákaznická podpora ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru rybářského nářadí nebo vaší objednávky, kontaktujte nás na okfish@okfish.cz, nebo nám zavolejte na 0603 258 018.

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
Zadejte svůj e-mail a dostávejte informace o novinkách a aktuálních akcích..
16 let
na trhu ...

Příběh vzniku e-shopu OKfish je spojen s rybářským časopisem Slovenský RYBÁR. Jeho vydavatel a nadšený rybář zužitkoval své znalosti, kontakty, dlouholeté zkušenosti a založil rybářský e-shop. Postupně přibývaly produkty, značky a hlavně zákazníci. V současnosti naleznete v e-shopu více než 30 000 položek pro všechny způsobu lovu, 350 kvalitních rybářských značek a více než 6 000 novinek každý rok. Preferujeme kvalitu produktů a služeb. Sledujeme trendy a spolupracujeme se zkušenými rybáři a renomovanými rybářskými firmami.

...děkujeme Vám za to.